Közvetítse tanácsadóként, vagy ajánlóként hatékony költségcsökkentő és bevétel növelő szolgáltatásainkat!

Megoldásainkkal vállalkozások és magánszemélyek meghatározó költségei csökkenthetők le! A jelenlegi gazdasági helyzetet figyelembe véve, ezeket a megtakarítási lehetőségeket szívesen fogadják. Kiemelkedő befektetési lehetőségekkel is bővültünk. Nálunk nincs szükség különböző értékesítői trükkökre! Szolgáltatásaink, termékeink eladják önmagukat!

Megoldásaink közvetítésével, vagy ajánlásával is tudják növelni bevételüket, új ügyfelekhez tudnak jutni, valamint meglévő kapcsolataikat tudják erősíteni.

Költségcsökkentő hálózatunk ajánlói és közvetítiői közt megtalálhatók pénzügyi tanácsadók, biztosítási ügynökök, hitel közvetítők, könyvelők, értékesítők, üzletkötők, területi képviselők, mlm hálózatok direkt értékesítő csapatai.

Közvetítse szolgáltatásunkat!

Szolgáltatásaink közvetítéséhez keresünk sikerorientált, kihívásokat kereső tanácsadó munkatársakat az ország egész területeiről.

Érveink

  • nincs teljesítmény elvárás
  • bármely megoldásunk közveítésére külön-külön lehet szerződni
  • kiemelkedő, folyamatos jutalék (passzív jövedelem)
  • szakmai támogatás
  • karrier lehetőség

Feladatok

  • cég által nyújtott szolgáltatások közvetítése vállalkozások számára
  • új ügyfelek felkutatása
  • igényfelmérés és az igényeknek megfelelő szolgáltatás ajánlása
  • szerződéskötés előkészítése
  • kapcsolattartás az ügyfelekkel

Elvárások

  • számlaképesség előny (nem feltétel)
  • önálló munkaszervezés és munkavégzés
  • ügyfél centrikus szemlélet
  • precíz, pontos munkavégzés
  • hatékony részvétel csapatmunkában

Ajánlással is kereshet pénzt!

Amennyiben az ajánlott cég igénybe veszi valamely megoldásunkat, ajánlását jutalékkal honoráljuk. (Számlaképesség előny, de nem feltétel!)